banner15

SİLİVRİ'DE MEDYATİK SİYASET...Abraham Yucal

Abraham Yucal Köşe Yazarı Abraham Yucal Gazete Silivri www.gazetesilivri.com

SİLİVRİ'DE MEDYATİK SİYASET...Abraham Yucal
banner29

Evet sevgili Silivrililer, değerli okuyucular...
Silivri'de inanın öyle bir yarış var ki, afedersiniz NE yarıştırır gibi üst geçit yarışları, asfalt savaşları, tarım duellosu yaşanmakta.
Ben kimi mi önde görüyorum?
Bence Silivriye çakılan her çiviyi kim alıyor, kime satıyor ve kim nereye çakıyorsa benim için o önde...
CHP içerisine girmek istiyorum. 
CHP Silivri tamamen ayaklarından ipe asılmış ve kan beynine gitmiş bir vaziyette görüyorum.
Durun biraz açayım bu konuyu...
Şimdi Berker Esen ilçe başkanı olduktan sonra parti olarak mekanı yenilemeye geçti. 
Herkes yaşanandan memnun gibi gözükse de, adeta parti içerisinde SAHRA ÇÖLÜ misali boş rüzgarlar esmekte. Ne bir varlık gösterilmekte ne de bir zıplama. 
Mesela, Partiye şu ana kadar İstanbulda en yüksek oyu alan ve adeta gidişhatına PLATFORMLAR kurulan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu neden gelmedi?
Hadi onu geçtim diğer ilçelerden İBB Meclis Üyeleri neden Silivri Toprağına sahip çıkmıyor?
Silivri'nin MHP'li Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İBB Meclisinde İlçesi Silivri'yi savunduğunda, ilçeye hizmet istediğinde CHP'li Diğer İBB Meclis Üyeleri bundan neden rahatsız oluyoır?
Berker Esen ya çok PASİF, ya da çok gizliden işler çeviriyor ki Silivri halkı bunu bilmiyor!
Adam (Başkan Yılmaz) Silivri'yi, Silivriliyi konuşuyor, buna CHP İBB Meclis Üyeleri karşı çıkıyor!
Sayın Berker Esen hani AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'na birçok laflar söylüyorsun ya, Bu CHP İBB Meclis Üyesi, hatta Grup Sözcüsü zat varya, hani Silivri'ye gelip sadece Volkan Yılmaz ile görüşüp sizi adeta TINLAMAYIP! ilçeden giden...
Bu zatı muhtereme bir gider yapmanızı, hatta bunu vatandaş ile paylaşmanızı rica ediyorum. Kendisi SİLİVRİ'den rahatsızsa, Silivri'de ondan çok RAHATSIZ! Kendisi ile karşılaştığımda, kendisine YOĞURT verelim de, İlçesine gidip CACIK yapsın...
Parti içerisindeki siyaset tamamen TİYATRO'ya döndü. Parti içerisindeki isimlerden başka hergün partiye 5-10 kişi gelmekte. 
Ancak İBB Başkanı İmamoğlu Silivri'de fark attı. 
Bu ne demek oluyor biliyormusunuz?
Bu CHP Silivri'nin içerisinde var olan siyasetin, PARTİ'DE değilde, PARTİ dışında yapılmakta olduğudur. Bu da şunu gösteriyor ki sizin Parti içerisindeki siyasetin günlük skeçler halinde yaşandığıdır. Sizi partisine üye olmayan ve parti'de uzaklaştırılan, ihraç edilen, disipline verilen hatta ve hatta parti binasının önünden geçmeyen isimler daha iyi savunuyor ve oy topluyorun apaçık göstergesidir. 
Artık sokağa inin!
Artık o yeni makam koltuklarınızı bırakın!
Artık o sıcak odalardan çıkın!
Artık bazı şeyleri kabullenin!
2019 seçimlerini, Özcan Işıklar kaybetmedi, 2019 seçimlerini AK Parti ve MHP ittifak Ortağının adayı Volkan Yılmaz kazandı. Kaybeden şuan BİR DEMET TİYATROSU gibi hergün skeçler yazılan ve oynanan sizler KAYBETTİNİZ! 
Parti içerisindeki küskünler ile görüşülmeli, istişare edilmeli, yeni isimler partiye kazandırılmalı. Çıkan her ses kesiilmemeli, EMPATİ yapılıp artık START verilmeli. 
Verilemiyorsa da CHP SİLİVRİ KABUK DEĞİŞTİRMELİ!"
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER