banner15

Avukat Ezgi Merve Sapmaz yazılarına başlıyor

Silivri'nin sevilen ismi Avukat Ezgi Merve Sapmaz, gazetesilivri,com da siz değerli okuyucuların sorularını cevaplayacak ve sizleri bilgilendirecek...

Avukat Ezgi Merve Sapmaz yazılarına başlıyor
banner29

Avukat Ezgi Merve Sapmaz;

Kıymetli Okurlar Merhabalar;

Gazetesilivri.com’un değerli kurucusu Aygül YÜCE ve İbrahim YÜCE’nin teklifi üzerine bundan böyle sizlerle buluşma kararı aldım. Değerli hemşerilerime, hukuki konularda yardımcı olabilmemi sağlayacak fırsatı sağladıkları için kendilerine çok teşekkür ederim. Bundan böyle her hafta Cuma günü merak ettiğiniz sorularla ilgili bir yazı paylaşacağım.

Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Silivri’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Silivri’de tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum sonrasında saygıdeğer Silivri halkına hizmet etmek amacıyla Silivri’de Bilgiç Hukuk Bürosu’nu kurdum. Kurucusu olduğum hukuk bürosu başta Ceza Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku olmak üzere; İcra Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku ve Tazminat Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Bende her hafta sizlerle buluşturacağım yazılarımda belirttiğim alanlarda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Haftada yalnızca bir gün gazetesilivri.com üzerinden paylaşılacak yazılarımızda her soruya cevap verme fırsatımız bulunamayacağından gazetesilivri.com’da paylaşılacak yazımız o hafta en fazla soru gelen konuyla ilişkin olacaktır. Fakat dilerseniz hukuk büromuzun websitesi olan www.bilgichukuk.com.tr üzerinden “Avukata Soru Sor“ sayfasını kullanarak sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz. Böylelikle sorulan her soruya cevap verme imkanımız olacaktır.

Soru sorarken dikkat edilmesini rica ettiğimiz birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususlar:

· Sorunuzun kısa, öz ve anlaşılabilir olmasına özen gösteriniz.

· Sorularınızı hukuki meselelerle sınırlandırınız.

· Birden fazla sorunuz varsa ayrı ayrı sorular oluşturabilirsiniz.

· Yalnızca hukuki mesele ve somut verilerle ilgili konularda ayrıntı veriniz.

· Kişisel yorumlarınızı katmamaya özen gösteriniz.

20 Kasım Cuma günü ilk yazımla siz değerli okuyucuların karşısında olacağım. Bu zamana kadar sağlıcakla kalın. Mutlu bir hafta diliyorum.

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER