banner15

Silivripor'da Gündem Çok Hızlı

Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan ve ekibi oldukça yoğun çalışıp yeni sezona sıkı girmeyi planlıyor.

Silivripor'da Gündem Çok Hızlı
banner29

Silivri İBB Müjdat Gürsu Stadı'nın yenilenmesi çalışmaları kapsamında yeni tribünlerin ilk temel betonu döküldü. 2020- 2021 sezonunda maçlarını İBB Müjdat Gürsu Stadı'nda oynayacak olan Silivrispor'da yapılan çalışmaları yerinde incelemek amacıyla kulüp başkanı Taylan Güraslan ve Asbaşkan Yunus Pehlivan'ın stada çıkarma yaptılar. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun stadın yenilenmesi çalışmalarını yakından takip ettiği, stadın yeni sezona yetiştirilmesi için de kurmaylarına talimat verdiği belirtildi.
Başkan Güraslan hem takımını yeni sezona hazırlıyor hem de kulübü için tesis hamlelerini hızlandırmak için bire bir görüşmelerine devam ediyor.

İBB Müjdat Gürsu Tesislerinin yenilenme projesinin ardından şimdi de A takım ve tüm altyapıların kullanabileceği tesis ve idman sahalarının da içinde bulunduğu dev proje İBBelediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teslim edilmişti. Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan İstanbul Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcıyı makamında ziyaret ederek ilgili projenin detaylarını konuştu.
Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı ziyaretinin ardından sosyal medyadan yaptığı açıklamasında; “Uzun zamandır yaptığı çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Her zaman kulübümüzün bir dikili ağacının olması için mücadelemizi verdik. Bu mücadelemiz sonunda gönül rahatlığıyla evimiz diyebileceğimiz bir tesisimiz hayat buluyor. Özel odaları, toplantı salonları, yemekhaneleri ile birlikte idman sahalarımız ve daha sayamadığımız nice güzellikler hepimizin olacak. İBB Genel Sekreter Yardımcımız Murat Yazıcı'yı makamında ziyaret ettik. Kendisine Altyapılarla ilgili projemizi sunduk ve yeni planlamaları da içine dahil ettik. Bu konuda bize destek olan Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'a ve CHP Silivri İlçe Başkanımız Berker Esen'e desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler. Silivri ve Silivrispor hep birlikte güzel” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 15:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER