banner15

İBB Müjdat Gürsu Spor Tesisi ihale sürecinde

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ihale sürecinde olan İBB Müjdat Gürsu Spor Tesislerinde yapılacak olan ilave ve yenilikleri maddeler halinde sıraladı

İBB Müjdat Gürsu Spor Tesisi ihale sürecinde
banner29

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ihale sürecinde olan İBB Müjdat Gürsu Spor Tesislerinde yapılacak olan ilave ve yenilikleri maddeler halinde sıraladı. İhale süreci tamamlandığında yeniden bilgilendirme de yapacağını belirten Esen, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ihale sürecinde olan İBB Müjdat Gürsu Spor Tesislerinde yapılacak olan ilave ve yenilikleri maddeler halinde sıraladı. 

Esen’in İBB Müjdat Gürsu Spor Tesisleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “İBB Başkanımız Sn Ekrem İmamoğlu’nun Silivri ziyaretleri kapsamında yenilenmesinin sözünü verdiği İBB Müjdat Gürsu Spor Tesisi’nin ihale süreci devam ediyor. Spor tesisimize yapılacak olan tribün ile toplam kapasite 4081 kişiye ulaşacak. Ayrıca proje ile; • Müjdat Gürsu Tesisleri, 13 adet kulüp odası, 8 adet depo, 1 adet Toplantı odası, 1 adet Antrenman salonu, 2 adet Kantin, 1 adet Sağlık odası, 1 adet Güvenlik odası, 1 adet Yönetim odası, Kadın, Erkek ve Engelli WC tuvaletlerine sahip hale gelecek. • 140 araçlık yeni otopark yapılacak. • 2040 m2 Atletizm pistinin tartan zemin kaplaması gerçekleştirilecek. • 7950 m2 suni çim halı FIFA 1 STAR standartlarına uygun olacak şekilde yenilenecektir. • Mevcut Tribün A Blok ve yeni yapılacak olan Tribün B Bloğunu Asma Germe Membran Sistemi ile üstü kapatılacak. • 1 Adet 10 metreye kadar uzayıp kısalabilen sporcu çıkış tüneli yapılacak. • Otopark alanına Bilet satış gişesi yapılacak. • Stat aydınlatma sistemi yenilenecek. 
İhale süreci tamamlandığında yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Proje ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER