banner15

Bozoğlu’nu Şiddetle Red ediyor ve Kınıyoruz!

CHP Silivri İlçe Örgütü, Başkan, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Meclis Üyeleri ortak bir basın açıklaması yayınlayarak AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nu kınadı.

Bozoğlu’nu Şiddetle Red ediyor ve Kınıyoruz!
banner29

İlçe Başkanı Berker Esen’de konu ile alakalı basın açıklaması yayınladı. Esen’in açıklaması şu şekilde oluştu;

“24 Kasım Öğretmenler günü münasebeti ile İlçe Başkanımız Sayın Berker ESEN 'in yayınladığı mesaja hitaben AKP İlçe Başkanı Mutlu BOZOĞLU'nun  ( Bilindiği üzere eğitim doğuştan aileden başlar. Lâkin edep,haya, ahlak ve toplum uyum eğitimi gibi en önemli temel eğitimi bile yarım kaldığı aşikar birinin ) ifadelerini kullanarak, CHP Silivri İlçe Başkanımız Sayın Berker ESEN'e hakarette bulunmasını şiddetle ret ediyor, kınıyoruz.

         İktidar partisi İlçe Başkanının toplum meseleleri ve halkın içinde bulunduğu ekonomik krizle uğraşması ve çözmeye çalışması yerine, günün 16 saatini sahada geçiren, toplum ve Silivri halkıyla iç içe geçmiş, halkın sorunlarını çözmeye çalışan İlçe Başkanımızın edep ve ahlakını Silivri Halkına sormamız gerekir diye düşünüyoruz. Siyasî ahlak, edep ve genel ahlak kültürümüze sığmayan bu ifadeleri, AKP İlçe Başkanı Mutlu BOZOĞLU'na, CHP Silivri İlçe Yönetim kurulu,Belediye meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları olarak iade ediyor, biz aşağıda imzası bulunan İlçe Yön.Krl ve Meclis üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları olarak İlçe Başkanımız Sayın Berker ESEN' in yanında olduğumuzu ifade ediyor, AKP İlçe Başkanı Mutlu BOZOĞLU'NUN Silivri halkına şikayet ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.”

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 12:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER