banner15

Bozoğlu; "Basiretsiz bir yaklaşım daha görülmüş değil!"

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Gününde CHP Silivri İlçe Başkanlığının emekli öğretmenlere düzenlemiş olduğu organizasyona tepki olarak bir basın bildirisi yayınladı.

Bozoğlu; "Basiretsiz bir yaklaşım daha görülmüş değil!"
banner29

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Gününde CHP Silivri İlçe Başkanlığının emekli öğretmenlere düzenlemiş olduğu organizasyona tepki olarak bir basın bildirisi yayınladı. Açıklama şu şekilde oluştu; 


24 kasim ogretmenler gununu siyaset e alet edenlere cevaben.

    Bilindiği üzere eğitim doğuştan ailede başlar lakin edep haya ahlak ve toplum uyum eğitimi gibi en önemli temel eğitimi bile yarım kaldığı aşikar olan birinin milli eğitim camiasının bu denli  önemli olan gününü siyasete alet etmek üzere ipe sapa gelmez aciklamalarda bulunmasi kadar basiretsiz bir yaklaşım daha görülmüş değil.
Hayır, iktidara laf söyleyeceğim derken geçmiş siyasi tarihten dimağ yoksunu tıynetsizin hali hazırda ortak oldukları partinin uzantısı hatta merkezi Pkk nın kaç öğretmenimizi şehit ettiğinin farkında olmayan  birine cevap vermek zorunda kalmak ne elimdir.
Keşke Şehit öğretmenlerimizin aileleri ile yüzleşebilecek suratları olsa.
 Keşke evine ekmek götürebilmek için, iktidarları döneminde pazarda limon satmak zorunda kalan öğretmenlerimizle yüzleşebilseler. 
Çok değil daha geçen sene kendi parti liderleri 24 Kasım gününde, ayrımcı ve ötekileştirici bir üslupla öğretmenleri hedefe koyarak “Hala iktidarın peşinde giden öğretmen varsa kimse kusura bakmasın ben onlara öğretmen demem” diyen birisinin arkasından alkış tutmalarida cabasi.  Daha onlarca verilebilecek örnek var ama bu mesleği layığı ile yapan kıymetli öğretmenlerimizin bu özel gününü siyasete alet edenlere uymak yerine anlayacakları dilden kısa ve öz cevap vermek sanırım yeterli olacaktır. Unutmayın! ‘’Öğretmenliğe saygı Öğretmenin iradesine saygı ile başlar’’
Saygılarımla 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER