banner15

Beyatlı;"NİYE HERKES SİLİVRİ YE KARŞIDIR?"

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Ümit BEYATLI son günlerde Silivri'de gerçekleşen olaylar ile alakalı Gazete Silivri'ye özel değerlendirmelerde bulundu.

Beyatlı;"NİYE HERKES SİLİVRİ YE KARŞIDIR?"
banner29

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Ümit BEYATLI son günlerde Silivri'de gerçekleşen olaylar ile alakalı Gazete Silivri'ye özel değerlendirmelerde bulundu. Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Ümit BEYATLI'nın açıklaması şu şekilde oluştu;

"Her nedense IBB Silivri ye, yani yeşille mavinin birleştiği bu güzel ilçeye elinden geldiğince haince davranmaktadır.      

Eski IBB yönetimi SEYMEN de ISTAÇ'ın Katı Atık deposunu inşa etti. Havalar ısınınca pis kokuyu Seymen Mahallesi, Silivri, Çanta, Gümüşyaka ve Değirmenköy de rahatsız edecek boyutta hissedilmektedir.        
Bu yetmezmiş gibi şimdiki IBB yönetimi, mezarlıklar müdürlüğü aracılığıyla  COVİT 19 nedeniýle vefat eden ve Istanbul'un çeşitli ilçelerinden toplanan cenazeleri Gümüşyaka Mahallemize defnettirmektedir. Mahalle karşı, vatandaş karşı bunlarda yetkililere söylendiğinde net bir cevap söylenememektedir. İstanbul'un her ilçesinde hayatını kaybedenler Gümüşyaka mahallesinde bulunan mezarlığa defnedildiğinde, beraberinde gelenler maskelerini, eldivenlerini mahalleye atıyorlar. Mahallede esnaftan alışveriş yapıyorlar. Bunu yetkililer neden göz ardı ediyor. Biran önce müdahale edilmeli! 
Gümüşyaka mahallesindeki mezarlık dolunca sıra Alipaşa'da bulunan mezarlığa gelecektir. Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü gibi ilçelerde yaşanan möezarlık sorunu yüzünden hayatını kaybedenler zaten Silivri'ye gönderilmekte.  Çok yakında hayatını kaybeden Silivrili vatandaş mezar yeri bulamayacaktır. Gerek biz siyasiler, gerekse Belediye başkanları ve yöneticileri bu soruna acilen çözüm üretmeliyiz. Çünkü önemli olan SİLİVRİ'NİN GELECEĞİDİR..." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER