banner15

Bek,Bölücü Örgütlere Asla Geçit Vermeyeceğiz!

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü ile alakalı açıklama yayınladı.

Bek,Bölücü Örgütlere Asla Geçit Vermeyeceğiz!
banner29

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü ile alakalı açıklama yayınladı. Bek açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
"15 temmuz 2016 tarihinde,devlet kurumları içinde aldıkları tavizler neticesinde yapılanma fırsatı bulan ve özellikle tsk ve polis teşkilatı içinde kumpas ve sözde davalar neticesinde komuta ve idare makamlarına kadar sinsice sizan feto terör örgütü,Devletimize,milletimize ve demokrasimize karşı hain bir darbe teşebbüsünde bulunmuş ve bu kalkışma, milletimizin topyekûn birlikteliği,dayanışması  kararlılığı ve cesaretiyle bertaraf edilmiştir.

Bu kalkışma ya cesaret eden hain Feto terör örgütünün bir çok kuruma sızmış kadroları büyük bir titizlikle açığa çıkartılıp,gerekli yargılama ve bertaraf edilme işlemleri yapılmış olmasına rağmen siyaset yapılanması ve unsurları halen açığa çıkarılmamıştır.
Bu hain örgütün siyasal yapılanmasının ivedilikle üzerine gidilmesi ve bir an önce deşifre edilmesi gerekmektedir.
İYİ parti meclis grubu ve partimiz bu konuda önergeler ve açıklamalarla elinden geldiğince bu problemi halkımıza anlatmaya devam edecektir.feto terör örgütünün siyasi kanadı ve bağlantılarının deşifre edilip hakettikleri yargilanmalar ile bertaraf edilmesi demokrasimiz ve devletimizin bekası için elzemdir.İYİ parti olarak devletimize,milletimize,cumhuriyetimize ve demokrasimize kast eden feto terör örgütü,pkk ve diğer bölücü örgütlere karşı asla geçit vermeyecegimizi ve bu örgütlerin çökertilmesinin Türk milletine karşı asli sorumluluklarımızdan birisi oldugunu,bu konuda üstümüze düşen görevin bilincinde olduğumuzu ve bu sorumlulugumuzun gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

15 temmuz 2016 tarihindeki hain kalkışma,Türk milletinin esareti ve demokrasimizin hancerlenmesine yönelik bir eylemdir .
15 temmuz 2016 daki hain kalkışmaya karşı vücutlarını siper eden şehitlerimizi rahmetle yad ediyor,Gazilerimize  sağlık ve şifalar diliyoruz."

Ahmet Refik BEK           
 İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER