banner15

BAŞKAN YILMAZ’DAN CUMHURİYET COŞKUSUNA DAVET

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenecek Cumhuriyet Yürüyüşü ve Sanatçı Ahmet Şafak konserine tüm hemşerilerini davet etti.

BAŞKAN YILMAZ’DAN CUMHURİYET COŞKUSUNA DAVET
banner29

Silivri Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümünü Cumhuriyet Yürüyüşü ve Ahmet Şafak konseri ile kutlayacak. Bayram coşkusunun tüm ilçeye yansıması amacıyla organize edilen yürüyüş Cuma günü saat 19.00’da, Kaymakamlık binası arkasındaki 19 Mayıs Meydanı’ndan başlayacak. Alanda toplanan vatandaşlar Balkan Bandosu ve meşaleler eşliğinde Silivri Sahili Atatürk Meydanı’na yürüyecek. Programın devamında festival alanında saat 20.00’da sanatçı Ahmet Şafak tarafından Cumhuriyet Bayramı’na özel konser verilecek.

ÖZEL TİYATRO GÖSTERİMİ

30 Ekim Cumartesi günü ise Silivri Belediyesi Tiyatro Ekibi tarafından Önder Yılmaz Sahnesinde Cumhuriyet Bayramı’na özel “Nerede Kalmıştık” isimli tiyatro oyunu sahnelenecek. Saat 19.23’te başlayacak ücretsiz oyunda, Atatürk ilkeleri ve dönemin önemli şahsiyetleri anlatılacak.

BAŞKAN YILMAZ’DAN DAVET

Hemşehrilerini yürüyüş ve konsere davet eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Milletimizin yedi düvele karşı verdiği destansı bir mücadelenin ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu sebeple gerçekleştireceğimiz Cumhuriyet Yürüyüşümüzde ve Ahmet Şafak konserimizde tüm hemşehrilerimizle buluşmayı temenni ediyor, herkesi bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER