banner15

BAŞKAN YILMAZ HÜKÜMETE ÖRNEK Mİ?...ABRAHAM YÜCE

BAŞKAN YILMAZ HÜKÜMETE ÖRNEK Mİ?...ABRAHAM YÜCE

BAŞKAN YILMAZ HÜKÜMETE ÖRNEK Mİ?...ABRAHAM YÜCE
banner29

Evet sevgili Silivrililer köşemin başlığının dediği gibi...
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yaptıkları ile Hükümete örnek mi?
Ben her zaman derim, benim Ülkem Silivri'den ibarettir. Selimpaşa ile B. Çavuşlu arasıdır benbim ülkem. Burada kazanır ve burada harcarım.
Sayın Başkan gibi benim için önemli olan Silivridir.
Herkes için de öyle olmalıdır bence.
Bilindiği üzere ülkemizde gerçekten önemli bir şekilde ekonomik bir sorun var. 
Ülkede Dolar ve Euronun, Türk Lirası önünde ezici üstünlüğü, Tarım ve Hayvancının sorunu, işsizlik, Asgari Ücretin bitme noktasına gelmesi vs, vs....
Ancak bakıldığında Benim Ülkem Silivri'de iktidar MHP ve Cumhur İttifakı...
Ne demişti MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Başhçeli, " Biz ittifak ortağıyız, İktidar ortağı değiliz!"
Şimdi gerçekten de benim ülkem Silivri'de de böyle mi?
Evet gerçekten de böyle...
Nasıl hükumette MHP Vekillerine ve isimlerine bir bakanlık verilmediyse, Silivri'de de aynı. Hiç bir AK Partili isime yardımcılık ya da müdürlük verilmedi. 
Ancak Sayın Belediye Başkanımızın gerçekleştirdikleri bence Ülkeye yani İktidara bile yaptıkları örnek olmakta. 
Benim ülkem Silivri'de Belediye Başkanımız, çiftçiye, hayvancıya, işsize, gencine destekleriyle adeta ÖRNEK oluyor. 
Biraz daha detay vereyim.
Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz adeta İBB den daha fazla çiftçiye ve hayvancıya, yani köylüsüne sahip çıkıyor. Hatta İBB'nin desteğinden çok destek oluyor köylüsüne. 
Zamanında TBMM'den su ile alakalı çıkan kararın ardından, İBB tarafından da su faturasına yapılmak istenen zamma İBB MHP Grup Başkan Vekili ve Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz, Cumhur İttifakı ortağı AK Parti Meclis Üyelerini de alarak su faturası zammına köylü için, çiftçi için, hayvancı için itiraz ettiler ve 2022 yılından itibaren indirimli su kullanmaya başlayacak Silivri'nin köylüleri...
Hayvancıya dağıttığı samanla adeta Ülkeye diyor ki bakın ben yapıyorum. Hemde AK Parti İlçe Başkanını, yönetimini ve Meclis Üyelerini alarak yapıyor bunu...
Ülkede yağ fiyatları 100tl bazının üzerinde iken, Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz 10 binlerce kg yağ dağıtıyor dar gelirliye...
Çiftçi, mazot, gübre fiyatları, tohum pahalılığı, ekin ekememe dorunu yaşarken, Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz, tohum veriyor, TÜRAM'da yetiştirdiği tohumları çiftçiye dağıtıyor. Ekme konusunda destek oluyoır Silivrili çiftçilere. Evet bu ürünleri dağıtırken de AK Parti Silivri İlçe Başkanını, yönetimini ve Meclis Üyelerini de yanına alarak yapıyor dağıtımını...
İşsizlere istihdam sağlanıyor Silivri'de. Birçok yerin temelk atma töreni yapılıyor. Sağlık Ocakları, 112 Acil Merkezleri, Engelli ve Koordinasyon Merkezleri, Belediye Ek Hizmet binaları gibi birçok yerin açılışını gerçekleştiriyor. Bu açılan yerlere birçok kişi işe girecek ve istihdam sağlanacak. Bu açılışları AK Parti İlçe Başkanı, yönetimi ve Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleştiriyor. 
Gençlerin bağımlı olmaması ve spora teşvik etmek için spor kompleksleri temelleri atılıyor, futbol, voleybol ve basketbol sahaları yapıyor. Hemde buraların açılışını da AK PArti ilçe Başkanı, yönetimi ve Meclis Üyeleri ile birlikte yapıyor. 
"Benim ilçem de kimse yatağına aç girmeyecek!" demişti. Gerçekten de yapıyor. Silivri'de binlerce aileye yardım yapılıyor. Gıda bankası ve Aş evi sayesinde bunu gerçekleştiriyor. Bunları AK Parti Meclis Üyelerinden aldığı yardımlarla da duyuruyor. 
Kimsenin kartvizitine bakmıyor. Silivri'nin hakkını kimseye yedirmiyor. Ülkemizin ekonomik zorluğu çektiği günlerde, işçisinin maaşını, ikramiyesini gününde yatırarak, Asgari Ücret üzerinde emekçisine maaş vererek, Belediyenin borcunu gününde ödeyerek adeta Ülkeye Ekonomi dersi veriyor. 
Vaadleri Silivriye yeni Emniyet Müdürlüğü Binası ve Jandarma Karakolu binasını yenileyeceğiz dedi. 
Yaptı mı?
YAPTI...
İç İşleri Bakanı ile gerçekleştirdiği görüşmeler ardından kısa bir sürede bitti mi?
BİTTİ...
Bunları da AK Partiİlçe Başkanı, yönetimi ve Meclis Üyeleri ile ziyaretlerini etti mi?
ETTİ...
Ülke de mevcut iktidar yol, köprü yapıyor diye hep söyleniyor.
Benim Ülkem Silivri'de Başkanımız yol, kaldırım, köprü yapıyor mu?
YAPIYOR...
Bunu gerçekten söylüyorum. Bence Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Volkan Yılmaz ile görüşmeli. Bu güzel gelişmeler varken, kendi başına adeta 24 saatini Silivri için harcayan birisinden, kimseye zarar gelmez. Ülkesi, vatanı, bayrağı ve milleti için uğraşan bu Güzel yürekli kişi için bence kendisinden faydalanılmalı. 
Silivri'de unutmadan söyleyeyim esnaf içinde uğraşıyor Başkanımız. Dükkanlarının önünü düzenledi, sokaklarını yeniledi, köylülerimiz için Köy Pazarı yapıp emeklerini direk satmak için fırsat verdi. 
Ben gerçekten kendisine teşekkür ediyorum. 
Kendisi Ülkem yani Silivri için bütün Türkiyeye örnektir. Tohumun, gübrenin, samanın bile ithal edildiği bir zamanda, toprağını kullanıp Ülkesine (Silivri'ye) bu kadar destek olduğu için TÜRKİYE'YE BİR ÖRNEKTİR...

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER