banner15

SİLİVRİ'DE BY AYTAÇ'TAN UNUTULMAZ VE İLKLERİN GECESİ...

Silivri'nin sevilen isimlerinden ve iş adamlarından Aytaç Tuna öyle bir gece düzenledi ki, ilklerin ve unutulmaz isimlerin bir arada olduğu bir gece de Trakya'nın Enlerini belirledi.

SİLİVRİ'DE BY AYTAÇ'TAN UNUTULMAZ VE İLKLERİN GECESİ...
banner29

Uzun zamandır Anketler düzenleyenve titizlik ve gizlilik ile ödül sahipleri belirlendi. İş dünyası,oda temsilcileri ve birçok sektörden ismin bir araya geldiği ve ödül aldığı gece uzun süre de konuşulacak gibi duruyor. 
Ödül Töreninde iş dünyasından üretime, eğitim ile hizmet sektörleri ve de spor alanında faaliyet gösteren pek çok firmayla kuruluşun ödüle layık görüldüğü gecede sanat dünyası da unutulmadı Silivri'nin seslerinden Elif Onur onurlandırılanlar arasındaydı.  Gece aynı anlamda bir müzik ziyafetine de dönüştü. Usta sesler Mine Koşan, Zekeriya Ünlü. Selahattin Alpay, Ferman Toprak ünlü klamet ustası Hüsnü Şenlendidnin sahnesinden önce katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Gecede Ali Solmaz'ın yönettiği tarihi ve sanat eserlerinden oluşan açık arttırmanın tüm gelirleri Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneğine bağışlandı. İş ve sanat dünyası temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği geceye CHP ilçe Başkanı Berker Esen ve yönetim kurulu üyeleri, İBB Meclis üyeleri Melih Yıldız. Bora Balcıoğlu, Demokrat Parti ilçe Başkanı Halide Avlu. SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer. Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şaban Ardan. Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta. Güreş Ağası Çetin Ceylan, Silivrispor Kulüp Yöneticileri geceye katılım gösterenler arasındaydı. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER