banner15

Barlas ve Ölçer Ailelerinden Dillere Destan Düğün

AK Partili Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas'ın kızı Begüm Barlas ve Doğan Can Ölçer'in düğününde siyasiler biraraya geldi.

Barlas ve Ölçer Ailelerinden Dillere Destan Düğün
banner29

AK Partili İBB Tarım Komisyonu Başkanı ve Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas'ın geçtiğimiz günlerde nikahı kıyılan kızı Begüm Barlas'ın düğününde çok sayıda isim biraraya geldi.

Mega Country Kır Bahçesi'ndeki düğüne Silivri Belediye Başkan Vekili Şenoğlu Türkyılmaz, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı, Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan, AK Partili ve CHP'li belediye meclis üyeleri, SİBESO Başkanı Nuray Koçer, Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı, Silivri Yeni Sanayi Sitesi Koop. Başkanı Ercan Çalışkan, Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren ve Silivrili muhtarlar ile çiftin aile dostları katıldı.

Davetlilerle tek tek ilgilenen Sami Barlas, gece yarısına doğru sosyal medya üzerinden paylaştığı duygusal bir mesajla kızına mutluluklar diledi.
Bizlerde Gazete Silivri ailesi olarak, Barlas ve Ölçer ailelerine mutluluklar dileriz.
Barlas'ın paylaşımı şu şekilde oluştu;

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER