banner15

Muhtar Eren;"KINIYORUZ!"

Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek'i dernek olarak kınadı.

Muhtar Eren;"KINIYORUZ!"
banner29

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından, Silivri Çayırdere Muhtarı Doğan Bilgiç ile alakalı yakışıksız bir benzetme yapan İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek ile alakalı Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı ve Fener Mahallesi Muhtarı Muharrem Eren, sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği açıklama ile Bek'i kınadı. Muharrem Eren'in açıklaması şu şekilde oluştu;İyi Parti Silivri Başkanı'na Cevaben; 
İyi Parti Silivri Başkanı Sn Refik Bek'in sosyal medya hesabında yaptığı talihsiz paylaşımı şaşkınlıkla takip ettik.
Pandemi döneminde gösterdikleri özveriyle milletimizi kapı kapı gezen Muhtarlarımız, bölgemizde etkili olan yoğun kar döneminde de yine üzerlerine düşen sorumlulukları layıkıyla yerine getirmiştir. 
Geçtiğimiz günlerde bölgemizde etkili olan zorlu kış şartlarına karşı; 
Silivri Kaymakamlığımız, İstanbul Büyükşehir Belediyemiz, Silivri Belediyemiz ve Muhtarlarımız birlik içinde Yıllardır yaptığımızı tekrarlayıp sahada mücadele etmişlerdir.
Muhtarımızın söz konusu 'yersiz ifadeleri' hak etmediği bu çalışmalar neticesinde layık görüldüğü 'Teşekkür belgesi' ile de sabittir. 
Koronavirüs ile mücadelede de Muhtarlar olarak sahadayız ve Sayın Valimiz'den ve Sayın Kaymakamımız'dan takdir ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildik.
Muhtarlarımız; kendi bölgelerinde yüksek oylar ile seçilmiş kişilerdir. Bu yaklaşım, Halkımızın oylarına yönelik de yakışıksız olmuştur.
İyi Parti İlçe Başkanı'nın böyle bir açıklama yapmasını kınıyor ve tüm Muhtarlarımız Olarak Çayırdere Muhtarımız Doğan Bilgic in yanında olduğumuzu bildirmek istiyorum.
Silivri Muhtarlar Derneği Adına,
Tüm İstanbul Muhtar Dernek Federasyon Başkan Yardımcısı Silivri Muhtarlar Dernek Başkanı Fener Mahalle Muhtarı"

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 22:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER