banner15

Gürcan;"GAZİLER ADAM YERİNE KONMADI!"

Cumhuriyetimizin 98. yılı münasebeti ile Silivri’de düzenlenen program çerçevesinde skandal yaşandı. Silivri Muharip Gaziler Derneği Silivri Temsilciliği Üyeleri kendilerine yer bulamadı.

Gürcan;"GAZİLER ADAM YERİNE KONMADI!"
banner29

Silivri’de düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Törenleri programında yer bulamayarak alanı terk eden Silivri Muharip Gazileri büyük hayal kırıklığı yaşadılar. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Silivri Muharip Gaziler Derneği Temsilcisi Adnan  Gürcan, şunları kaydetti;
” Bugüne kadar 14 yıldır  bugüne kadar hiç böyle bir şeye rastlamadık. Protokol alanını niye terk ettik?  Bugün 29  Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında  tören alanına indiğimizde bizi en arkaya atmışlar. Tabii ki ben buna itiraz ettim. Maalesef prosedür böyle  dediler. Bizde prosedüre uymadık. Yani alanı terk etmek mecburiyetinde  kaldık.  Ve alandaki sivil halk vatandaş  tören alanını niye terk ettik diye, kendi aralarında söylenmeye başladılar tabii ki anlamışlardır. Şu ana kadar da arayan soran olmadı. Ne oldu  Gaziler alanı niye terk ettiniz diye soran olmadı. Ben bunu Salı Günü Ankara TBMM ziyaretimde dile getireceğim.  Demek ki bugüne kadar  Türkiye Muharip Gazileri adam yerine konmadı.  Bunu orada soracağım. İlerleyen zamanlar da yine böyle bir durumla karşılaşırsak yine alanı terk edeceğiz.” dedi.

silivrimozaikhaber.com - Adnan Yıldırım

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER