banner15

Eğitim Öncelikle Ahlak ve Vicdan İşidir!

Silivri'de, eğitim sektöründe yaşanıldığı iddia edilen sorunlar gündem oluşturacak gibi.

Eğitim Öncelikle Ahlak ve Vicdan İşidir!
banner29

Silivri Çizgi Koleji Kurucusu Ulaş Velioğlu, sosyal medya üzerinden önemli bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımda önemli iddialarda bulunan Velioğlu, önümüzdeki günlerde kurum ve müdireyi kamoyuyla paylaşacağını belirtti. 

Çizgi Koleji Kurucusu Ulaş Velioğlu'nun paylaşımı şu şekilde oluştu;

SİLİVRİ’DE ÖZEL OKUL KAMPÜS MÜDİRESİNDEN  BÜYÜK AYIP!

Silivri’de bir özel okulun kampüs müdiresi, ilçedeki tüm özel okulların sınıf öğretmenlerini davet edip öğrencilerinizi bize getirirseniz size yüksek ücret ve öğrenci başı prim veririz diye etik olmayan ve ahlak dışı tekliflerde bulunuyor. Bunula kalmayıp bir şekilde öğrenci velilerine ulaşıp bize gelirseniz ayrıldığınız okuldan daha uygun koşullarda kayıt yapacaklarını ve uygulanan yasal kesintiyi karşılayacaklarına varan ahlaksız tekliflerde bulunmakta.

Eğitimin öncelikle ahlak ve vicdan işi olduğunu bilmeyen, sırf patronlarına şirin görünmek için tüm değerleri ayaklar altına alan bu kurumun yöneticisini genel merkezine ve özel okullar derneklerine bildireceğiz. Eğitim modeli ve diğer akademik uygulamalarıyla başarı yakalayamayan bu kurumun, başka kurumlardan, özellikle ara sınıf ilkokul öğretmenlerini transfer etmeye çalışarak, hem öğrencilere hem de ailelerine büyük saygısızlık yapmaktadırlar.  Eğitim camiası adına utanç verici bu davranışları sergileyen kurumu ve kampüs müdiresini genel merkeziyle görüştükten sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Kamuoyuyla saygıyla  paylaşıyorum.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 01:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER