banner15

Bozoğlu;"Rabbimiz, Kadir gecesini de Ramazan'ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır."

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kadir Gecesi münasebeti ile bir açıklama yayınladı.

Bozoğlu;"Rabbimiz, Kadir gecesini de Ramazan'ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır."
banner29

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kadir Gecesi münasebeti ile bir açıklama yayınladı. Başkan Bozoğlu'nun açıklaması şu şekilde oluştu;


"Kıymetli Hemşehrilerim ,
Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.
Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.
Ramazan ayını on bir ayın örneği ve sultanı kılan Rabbimiz, Kadir gecesini de Ramazan'ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır.
Kur'an-ı Kerim'de bu geceye müstakil bir sure tahsis eden yüce Rabbimiz, gecenin değerini de bizzat surede haber vermiştir. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin.
Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı hayırlı olanlardan eylesin.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Silivrili hemşehrilerimin Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.
Allah'a emanet olun."

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı
Mutlu Bozoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER