banner15

Beyatlı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı.

Beyatlı'dan Ramazan Bayramı Mesajı
banner29

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı. Beyatlı'nın mesajı şu şekilde oluştu;

"Yardımlaşma, dayanışmaya ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan biri olan mübarek Ramazan Bayramı'na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Daha nice güzel bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Allah' tan temenni ediyorum. Bsyramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren dargınlıkları unutturup barıştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, toplumda millet olma bilincinin şekillendiği güçlendiği müstesna günlerdir.
Çünkü bu güzel günleri kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği hoşgörünün hakim olduğu bir mana iklimini yaşamak ve kalıcı kılmak için bir vesile olarak görmek gerekmektedir. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER