banner15

Barlas;"Bu Vahşete Sizde Tepkinizi Gösterin!"

AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi, İBB Tarım Komisyonu Başkanı Sami Barlas Tepeören Sahipsiz Hayvan Bakımevinin yakınlarında çukur içerisinde yanmış bir şekilde ölü bulunan sokak hayvanları ile alakalı AK Parti İstanbul İl Başkanlığı önünde Ak Parti İstanbul İl Başkan yardımcımız Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Sayın Cahit ALTUNAY ve beraberindeki İl başkan yardımcılarımızla beraber açıklamalarda bulundu.

Barlas;"Bu Vahşete Sizde Tepkinizi Gösterin!"
banner29

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cahit Altunay, Kağıthane Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'nda yaptığı açıklamada yaşananların kabul edilemez olduğunu söyledi. 

Sosyal medyada tepkiye neden olan görüntülerin toplumu derinden yaraladığını belirten Altunay, "Adalarda atların hesabını veremeyenler bugün can dostlarımıza yönelik yapılan olayları da görmezden gelmeye devam ediyor. Ayağı kırık, yaralı kedi ve köpekler, poşete geçirilmiş yakılan hayvanın buraya atıldığına şahit olduk. İnsanın tüyleri ürperiyor. Böylesine acı bir olayı, büyük bir vahşeti yaşamaktan üzüntü duyduk" dedi.
AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi, İBB Tarım Komisyonu Başkanı Sami Barlas sosyal medya hesabından;"İBB'ye bağlı Tepeören Sahipsiz Hayvan Bakımevi yakınındaki bir çukura kimisi yakılmış yüzlerce kedi ve köpeğin atılmasına ilişkin yapılan incemelerin ardından konuyla ilgili basın açıklamasında;
“Adalet duygusunu, vicdani hassasiyetini ve hayvan sevgisini kaybetmemiş tüm hayvan hakları derneklerine  bir çağrı yapmak istiyoruz: 
Bu vahşete siz de tepkinizi gösterin, Hesap sorun ki ihmaller zinciri daha çok can dostumuzu bizden koparmasın!”
“Adaların atlarından sonra Tepeören’de yaşadığımız bu vahşet nedeniyle CHP’li İBB yönetimini kınıyoruz. Bu ve benzeri acı olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alın. Hayvanların yaşam hakkını korumak insanlık görevidir.”diye ayıda bulundu.


  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER