banner15

Çizgi Kolejinde Yeni Başarı Hikayeleri Yazma Zamanı

Kitlesel Başarının ve Şampiyonların Adresinde, Yeni Başarı Hikayelerinin İlk Satırları Yazılmaya Başlandı

Çizgi Kolejinde Yeni Başarı Hikayeleri Yazma Zamanı
banner29

Çizgi Koleji 8. Sınıf öğrencilerinin sınav hazırlık sürecinin başlangıcına yüz yüze LGS Kampı ile başladı. 2020 yılı LGS yerleştirme sonuçlarıyla yeni bir rekora imza atarak özel okullar arası LGS 1. si öğrenci sonucu ve öğrencileri arasından %95 oranında nitelikli okul (Fen Lisesi, Anadolu Lisesi) yerleştirme başarısıyla akademik şampiyonluğunu ortaya koyan Çizgi Koleji'nde yeni başarı hikayeleri yazılmaya başlandı.


Sosyal mesafe, maske ve hijyen çalışmaları kapsamında öğrencilerin okula girişte ateşleri ölçülerek el dezenfeksiyonları sağlanıyor. Sınıflarda sosyal mesafe dikkate alınarak hazırlanan oturma planında öğrencilerin maske kullanımı özenle takip edilirken ders sırasında ve ders aralarında sınıf havalandırmaları itina ile yapılıyor.
Akademik başarılarını arttırmak için yapılan çalışmalarda öğrencilerin konu anlatım çalışmaları, soru çözümleri ve test teknikleri çalışmaları ile destekleniyor. Soru havuzunda her öğrenci için çözmesi gereken soruların çözümleri başlarken öğrencilerin motivasyonları ve sınav enerjileri yoğun bir tempo ile çalışmaya hazır olduklarını ortaya koydu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER